Chat with us, powered by LiveChat

Zebra MC9400

09 stycznia 2024

Zebra MC9400: nowy poziom mobilności i wydajności

Zebra, lider w produkcji komputerów mobilnych klasy korporacyjnej, wprowadził na rynek nowy model: Zebra MC9400Jest to urządzenie, które zastępuje poprzedni model Zebra MC93001, oferując wiele ulepszeń i nowych funkcji. W tym wpisie przyjrzymy się, czym różni się nowy MC9400 od swojego poprzednika i dlaczego warto go wybrać.

Zebra MC9400: co nowego?

Zebra MC9400 to komputer mobilny z systemem Android 11 z zapewnieniem wsparcia do Android 17, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, takich jak magazyny, zakłady produkcyjne, transport i logistyka. Zebra MC9400 ma wiele zalet, które wyróżniają go na tle konkurencji. Oto niektóre z nich:

  • Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali z rozdzielczością 1280 x 720 pikseli, który zapewnia doskonałą czytelność i responsywność. Ekran jest pokryty szkłem Corning Gorilla Glass, które chroni go przed zarysowaniami i pęknięciami. Ekran obsługuje również rysik i rękawice, co ułatwia obsługę w różnych warunkach.
  • Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 660 o taktowaniu 2,2 GHz, który zapewnia płynne działanie wszystkich aplikacji i zadań. Procesor jest wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci Flash, które można rozszerzyć za pomocą karty microSD o pojemności do 256 GB. Urządzenie ma również wbudowany moduł NFC, który umożliwia szybką komunikację z innymi urządzeniami i systemami.
  • Pięć opcji skanera kodów kreskowych do wyboru, w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika. Skanery pozwalają na odczytywanie kodów 1D i 2D z różnych odległości i kątów, nawet z ekranów i powierzchni metalowych w tym, nowy model SE58. Skanery są również wyposażone w technologię PRZM, która poprawia jakość obrazu i redukuje odblaski. Dodatkowo, urządzenie ma aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli, który może służyć do dokumentowania stanu towarów i uszkodzeń.
  • Bateria o pojemności 7000 mAh z technologią PowerPrecision+, która zapewnia długotrwałą pracę na jednym ładowaniu. Bateria ma również funkcję szybkiego ładowania, która pozwala na uzyskanie 90% pojemności w ciągu godziny. Bateria ma również wbudowany wskaźnik stanu, który informuje o poziomie naładowania i zużycia. Urządzenie ma również opcję ładowania indukcyjnego, która eliminuje potrzebę stosowania kabli i złączy.
  • Zaawansowane funkcje łączności bezprzewodowej z obsługą sieci Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 i LTE (MC9450). Urządzenie zapewnia szybką i stabilną transmisję danych i głosu, nawet w zatłoczonych i zakłóconych środowiskach. Urządzenie ma również funkcję roamingu bezprzewodowego, która pozwala na automatyczne przełączanie się między dostępnymi punktami dostępu. Urządzenie ma również funkcję Push-to-Talk, która umożliwia komunikację głosową z innymi użytkownikami i systemami.

Zebra MC9400 vs MC9300: porównanie

Zebra MC9400 jest następcą modelu MC9300, który był jednym z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych komputerów mobilnych na rynku. MC9400 wprowadza wiele ulepszeń i nowych funkcji, które podnoszą standardy mobilności i wydajności. Oto niektóre z głównych różnic między tymi dwoma modelami:

  • System operacyjny: MC9400 działa na systemie Android 11, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, aktualizacji i kompatybilności z aplikacjami. MC9300 działał na systemie Android 8.1, który nie oferował takich samych możliwości i wsparcia.
  • Ekran dotykowy: MC9400 ma większy i lepszy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. 
  • Procesor i pamięć: MC9400 ma mocniejszy i szybszy procesor ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 660 o taktowaniu 2,2 GHz. 
  • Skaner kodów kreskowych: MC9400 ma pięć opcji skanera kodów kreskowych do wyboru, w tym skaner o rozszerzonym zasięgu do 21,3 m i skaner do kodów DPM. 
  • Łączność bezprzewodowa: MC9400 ma lepsze i nowsze funkcje łączności bezprzewodowej z obsługą sieci Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 i LTE. 

Zebra MC9400: podsumowanie

Zebra MC9400 to komputer mobilny, który oferuje najwyższy poziom mobilności i wydajności w trudnych warunkach pracy. Urządzenie ma wiele zalet, takich jak duży i jasny ekran dotykowy, mocny i szybki procesor, pięć opcji skanera kodów kreskowych, duża i długo działająca bateria, zaawansowane funkcje łączności bezprzewodowej i system Android 11. Urządzenie jest następcą modelu MC9300, który był jednym z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych komputerów mobilnych w tym segmencie. MC9400 wprowadza wiele ulepszeń i nowych funkcji, które podnoszą standardy mobilności i wydajności. Urządzenie jest idealne dla firm, które szukają niezawodnego i wydajnego rozwiązania do zarządzania danymi i procesami w magazynach, zakładach produkcyjnych, transporcie i logistyce.

Polecane