Chat with us, powered by LiveChat

Drukarka etykiet Honeywell PC45

27 listopada 2023

Drukarki etykiet Honeywell PC45 – nowoczesne i wszechstronne rozwiązanie dla e-commerce

Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub wysyłasz towary do klientów, to wiesz, jak ważne są etykiety. Etykiety nie tylko zawierają informacje o nadawcy, odbiorcy, zawartości i cenie, ale także budują wizerunek Twojej marki i zwiększają zaufanie do Twojej oferty. Dlatego warto zainwestować w drukarkę etykiet, która zapewni Ci szybki, łatwy i profesjonalny sposób na oznakowanie swoich produktów.

Jedną z najlepszych opcji na rynku są drukarki etykiet PC45 od Honeywell, które oferują wydajność, niezawodność, łatwą integrację i kompaktowy design. Drukarki PC45 są wyposażone w nowoczesne technologie i funkcje, które ułatwiają zarządzanie i obsługę drukarek, a także poprawiają jakość i szybkość druku. W tym wpisie przedstawimy Ci główne cechy i korzyści z użycia drukarek PC45, a także sposób ich zamówienia i instalacji.

Honeywell Printer Edge – inteligentna i połączona platforma drukarek, która zapewnia jakość, bezpieczeństwo i prostotę

Honeywell Printer Edge to inteligentna i połączona platforma drukarek, która ułatwia instalację, zapewnia jakość wydruku, zwiększa bezpieczeństwo i upraszcza zarządzanie siecią drukarek. Honeywell Printer Edge to rozwiązanie, które pozwala Ci skonfigurować, monitorować i aktualizować swoje drukarki z dowolnego miejsca i urządzenia, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania lub sterowników.

Honeywell Printer Edge ma wiele funkcji i zalet, takich jak:

 • Widoczność w czasie rzeczywistym: dzięki Honeywell Printer Edge możesz sprawdzić stan i aktywność swoich drukarek w dowolnym momencie, a także otrzymywać powiadomienia o ewentualnych problemach lub błędach. Możesz także zdalnie kontrolować ustawienia i parametry drukarek, takie jak temperatura, prędkość, rozdzielczość czy kolor.
 • Automatyczne aktualizacje oprogramowania: Honeywell Printer Edge automatycznie pobiera i instaluje najnowsze wersje oprogramowania i firmware dla Twoich drukarek, zapewniając im optymalną wydajność i zgodność z najnowszymi standardami i wymaganiami. Nie musisz się martwić o to, czy Twoje drukarki są aktualne i bezpieczne, Honeywell Printer Edge zrobi to za Ciebie.
 • Zgodność z różnymi protokołami sieciowymi i językami druku: Honeywell Printer Edge obsługuje różne rodzaje połączeń sieciowych, takie jak Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth czy USB, a także różne języki druku, takie jak ZPL, EPL, DPL czy IPL. Dzięki temu możesz łatwo podłączyć i zintegrować swoje drukarki z różnymi systemami i urządzeniami, bez konieczności zmiany lub dostosowywania kodu.
 • Technologia Smart Parse: Honeywell Printer Edge wykorzystuje technologię Smart Parse, która pozwala na dostosowywanie obiektów, kodów kreskowych i czcionek na etykietach bez ingerencji w system. Możesz zmieniać rozmiar, kolor, orientację czy położenie elementów na etykiecie, a Honeywell Printer Edge automatycznie dostosuje je do formatu i rozdzielczości drukarki. Nie musisz się martwić o to, czy Twoje etykiety będą wyglądać tak, jak chcesz, Honeywell Printer Edge zrobi to za Ciebie.

Honeywell Operational Intelligence – narzędzie do zdalnego zarządzania i monitorowania drukarek, które dostarcza informacji i wskazówek

Honeywell Operational Intelligence to narzędzie do zdalnego zarządzania i monitorowania drukarek, które dostarcza informacji i wskazówek dotyczących krytycznych obszarów, takich jak: urządzenia mobilne, użycie drukarek i łączność sieciowa. Honeywell Operational Intelligence to rozwiązanie, które pozwala Ci analizować, optymalizować i raportować procesy drukowania etykiet, a także generować alerty i zalecenia, które pomogą Ci poprawić produktywność i oszczędność.

Honeywell Operational Intelligence ma wiele funkcji i zalet, takich jak:

 • Diagnostyka w czasie rzeczywistym: dzięki Honeywell Operational Intelligence możesz sprawdzić stan i wydajność swoich drukarek w dowolnym momencie, a także otrzymywać raporty i analizy dotyczące ich użycia, zużycia materiałów, kosztów czy jakości wydruku. Możesz także wykrywać i rozwiązywać problemy techniczne, takie jak zacięcia papieru, brak tuszu czy błędy komunikacji.
 • Śledzenie wydajności wydruku: dzięki Honeywell Operational Intelligence możesz śledzić i porównywać wydajność wydruku swoich drukarek z innymi drukarkami w sieci, a także z ustalonymi celami i standardami. Możesz także otrzymywać wskazówki i zalecenia, jak poprawić wydajność wydruku, np. poprzez zmianę ustawień, parametrów czy materiałów.
 • Tworzenie raportów i analiz: dzięki Honeywell Operational Intelligence możesz tworzyć i eksportować raporty i analizy dotyczące procesów drukowania etykiet, takie jak: liczba wydrukowanych etykiet, czas druku, koszt druku, jakość druku, zużycie materiałów czy łączność sieciowa. Możesz także dostosowywać raporty i analizy do swoich potrzeb i preferencji, np. poprzez wybór okresu, zakresu, formatu czy sposobu prezentacji danych.
 • Generowanie alertów i zaleceń: dzięki Honeywell Operational Intelligence możesz otrzymywać alerty i zalecenia, które pomogą Ci zapobiegać lub rozwiązywać problemy związane z drukowaniem etykiet, np. niski poziom tuszu, konieczność wymiany papieru, błąd połączenia czy awaria drukarki. Możesz także ustawić własne reguły i kryteria, według których będą generowane alerty i zalecenia, np. poziom priorytetu, częstotliwość, sposób powiadamiania czy odbiorca.

Nowe akcesoria i funkcje drukarek etykiet PC45, które wspierają różne potrzeby klientów

Drukarki etykiet PC45 od Honeywell oferują także nowe akcesoria i funkcje, które wspierają różne potrzeby klientów. Niektóre z tych akcesoriów i funkcji to:

 • Duży ekran dotykowy, który ułatwia obsługę i konfigurację drukarki, a także wyświetla informacje o stanie i parametrach drukarki.
 • Wysoka odporność na uszkodzenia, dzięki obudowie z tworzywa sztucznego i metalu, która chroni drukarkę przed uderzeniami, kurzem i wilgocią.
 • Opcjonalna funkcja RFID, która pozwala na drukowanie i odczytywanie etykiet z wbudowanym chipem, który przechowuje dodatkowe dane o produkcie lub przesyłce.
 • Połączenie Wi-Fi 5 i Bluetooth 5.1 LE, które zapewnia ciągłą i stabilną łączność bezprzewodową z komputerem lub smartfonem, a także z innymi urządzeniami, takimi jak skanery kodów kreskowych czy wagi.
 • Łączność WLAN i WWAN, która pozwala na szybką transmisję danych z i do sieci lokalnej lub globalnej, a także z i do chmury, co ułatwia integrację i synchronizację drukarek z różnymi systemami i aplikacjami.
 • Technologia Smart Parse, która pozwala na dostosowywanie obiektów, kodów kreskowych i czcionek bez ingerencji w system, co ułatwia tworzenie i edytowanie etykiety na komputerze lub smartfonie.

W tym wpisie przedstawiliśmy Ci drukarki etykiet PC45 od Honeywell, które są nowoczesnym i wszechstronnym rozwiązaniem dla e-commerce. Drukarki PC45 oferują wydajność, niezawodność, łatwą integrację i kompaktowy design, a także nowe akcesoria i funkcje, które wspierają różne potrzeby klientów. Drukarki PC45 są także wyposażone w inteligentną i połączoną platformę Honeywell Printer Edge, która ułatwia instalację, zapewnia jakość wydruku, zwiększa bezpieczeństwo i upraszcza zarządzanie siecią drukarek. Ponadto, drukarki PC45 korzystają z narzędzia Honeywell Operational Intelligence, które pozwala na zdalne zarządzanie i monitorowanie drukarek, a także dostarcza informacji i wskazówek, które pomagają w optymalizacji procesów drukowania etykiet. Jeśli szukasz drukarki etykiet, która spełni Twoje oczekiwania i potrzeby, to drukarki PC45 od Honeywell są dla Ciebie idealnym wyborem. Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą drukarek PC45 na stronie producenta lub w sklepie internetowym

Polecane