Chat with us, powered by LiveChat

Honeywell Dolphin CT47

25 listopada 2023

Honeywell CT47 – mobilny komputer dla wymagających

Czym jest Honeywell CT47?

Honeywell CT47 to ultrawytrzymały, wszechstronny komputer mobilny, który zapewnia niezawodną wydajność, łączność i bezpieczeństwo dla pracowników mobilnych w logistyce, magazynach i pracy terenowej. Jest to urządzenie, które pozwala na zwiększenie produktywności i konkurencyjności dzięki najnowszej technologii i łatwemu zarządzaniu.

Terminal jest zbudowany na najnowszej generacji platformy Mobility Edge™, która jest platformą sprzętowo-programową firmy Honeywell, lidera w dziedzinie rozwiązań mobilnych. Platforma Mobility Edge™ umożliwia łatwe wdrażanie, zarządzanie i aktualizowanie urządzeń mobilnych, zapewniając im długą żywotność, stabilność i bezpieczeństwo. CT47 Handheld Computer wykorzystuje najnowszy procesor Qualcomm® QCM6490 i technologię pamięci dla wysokiej wydajności z gwarantowanym wsparciem do Androida 15.

Jakie są zalety Honeywell CT47?

Honeywell CT47 ma wiele zalet, które sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla pracowników mobilnych w różnych branżach. Oto niektóre z nich:

  • Niezawodna łączność. Wyposażony w najnowszą technologię 5G i Wi-Fi 6E, która zapewnia najwyższą przepustowość i najniższe opóźnienia dostępne dla pracowników transportu i dostawy, a także w magazynie, aby zawsze być podłączonym. Niezależnie od tego, czy korzystasz z prywatnej sieci 5G lub CBRS, czy z sieci Wi-Fi 6E, Twoi pracownicy mogą kontynuować swoje przepływy pracy z niezawodnym czasem pracy. Honeywell CT47 obsługuje również Bluetooth 5.2, NFC, GPS i inne technologie bezprzewodowe.
  • Ultrawytrzymała konstrukcja. Zaprojektowany jest, aby wytrzymać najtrudniejsze środowiska. Transport. Logistyka i magazyny są tak zajęte jak nigdy dotąd, a klienci muszą utrzymywać swoje operacje i przepływy pracy w ruchu. Pracownicy w terenie mogą polegać na ultrawytrzymałej konstrukcji Honeywell CT47, ponieważ wytrzymuje upadki z wysokości do 8 stóp i 3500 rzeczywistych turlań. Jest również odporny na pył, wodę, wilgoć, temperaturę i wibracje, spełniając normy IP68 i MIL-STD-810H.
  • Długi czas pracy. Ma pojemność baterii 4775mAh, która zapewnia wystarczającą moc do pracy przez całą zmianę. Bateria jest również łatwo wymienialna, co pozwala na szybkie przełączanie się między zadaniami. Ponadto, dzięki potężnej analityce z platformy Operational Intelligence, możesz monitorować i optymalizować wydajność baterii, urządzeń i pracowników, aby zapewnić maksymalną efektywność i oszczędność kosztów.
  • Szeroki ekran dotykowy. Posiada 5,7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli, który zapewnia doskonałą widoczność i czytelność w każdych warunkach oświetleniowych. Ekran jest również pokryty hartowanym szkłem Corning® Gorilla® Glass 5, które chroni go przed zarysowaniami i pęknięciami. Ekran obsługuje również rysik i rękawice, co ułatwia obsługę urządzenia w różnych sytuacjach.
  • Bezpieczne uwierzytelnianie. Honeywell CT47 ma wbudowany czujnik linii papilarnych, który umożliwia łatwe i szybkie uwierzytelnianie biometryczne. Możesz przechowywać lokalnie wiele szablonów dla wielu użytkowników logujących się. Ma również przedni aparat, który umożliwia rozpoznawanie twarzy, aby szybko i bezpiecznie uzyskać dostęp do urządzenia. Rejestracja jest prosta, a dane użytkownika są szyfrowane i przechowywane lokalnie. Obsługuje również inne metody uwierzytelniania, takie jak PIN, hasło, wzór i karta inteligentna.

Dla kogo jest Honeywell CT47?

Honeywell CT47 jest urządzeniem, które nadaje się dla pracowników mobilnych w różnych branżach, takich jak:

  • Logistyka. Kolektor danych CT47 umożliwia pracownikom logistycznym szybkie i dokładne skanowanie kodów kreskowych, etykiet RFID i dokumentów, dzięki wbudowanemu skanerowi 1D/2D i czytnikowi RFID. Urządzenie ułatwia również śledzenie i zarządzanie zapasami, zamówieniami i dostawami, dzięki zintegrowanym aplikacjom i systemom. Urządzenie pomaga również w optymalizacji tras i harmonogramów, dzięki wbudowanemu GPS i nawigacji. Zapewnia niezawodną łączność i komunikację z centralą i klientami, dzięki technologii 5G i Wi-Fi 6E.
  • Magazyny. Terminal pomaga pracownikom magazynowym w wykonywaniu różnych zadań, takich jak odbiór, składowanie, kompletacja, pakowanie i wysyłka towarów, dzięki wbudowanemu skanerowi 1D/2D i czytnikowi RFID. Urządzenie ułatwia również zarządzanie stanem magazynowym, lokalizacją i rotacją towarów, dzięki zintegrowanym aplikacjom i systemom. Zapewnia również bezpieczeństwo i zgodność, dzięki wbudowanemu czujnikowi linii papilarnych i rozpoznawaniu twarzy. CT47 zapewnia również niezawodną łączność i komunikację z innymi pracownikami i kierownikami, dzięki technologii 5G i Wi-Fi 6E.
  • Praca terenowa. Honeywell CT47 umożliwia pracownikom terenowym wykonywanie różnych zadań, takich jak inspekcja, naprawa, konserwacja, instalacja i serwis. Urządzenie ułatwia również dokumentowanie i raportowanie pracy, dzięki wbudowanemu aparatu i mikrofonowi. Kolektor pomaga również w planowaniu i koordynowaniu pracy, dzięki wbudowanemu GPS i nawigacji. 

Polecane