Chat with us, powered by LiveChat

Plany serwisowe Zebra OneCare

29 listopada 2023

Zebra OneCare to usługa wsparcia serwisowego dla urządzeń Zebra, która zapewnia ochronę, wsparcie i optymalizację działania urządzeń. W tym wpisie, dowiesz się, jak skorzystać z tej usługi, aby zwiększyć wydajność i jakość pracy na magazynie lub produkcji.

Dlaczego warto wybrać Zebra OneCare?

Urządzenia Zebra, takie jak drukarki, skanery, tablety i terminale, są kluczowe dla sprawnego funkcjonowania Twojego biznesu. Umożliwiają Ci szybkie i dokładne zarządzanie zapasami, komunikację z pracownikami i klientami, monitorowanie procesów i realizację zamówień. Jednak każde urządzenie może ulec uszkodzeniu, awarii lub przestarzeniu. Aby uniknąć niepotrzebnych kosztów, strat czasu i problemów z obsługą, warto zadbać o odpowiednie wsparcie serwisowe dla swoich urządzeń.

Zebra OneCare to usługa, która oferuje Ci kompleksowe wsparcie serwisowe dla Twoich urządzeń Zebra. Wsparcie Zebra OneCare zapewnia Ci:

 • Ochronę przed uszkodzeniami fizycznymi, takimi jak upadki, zalania, uderzenia, itp. Zebra OneCare oferuje trzy poziomy ochrony: Essential, Select i Premier. Każdy poziom zapewnia różny zakres i czas naprawy, a także możliwość wymiany urządzenia na nowe lub odnowione.
 • Wsparcie techniczne i naprawy urządzeń przez cały czas ich użytkowania. Zebra OneCare oferuje dostęp do ekspertów technicznych, serwisu naprawczego i części zamiennych. Zebra OneCare oferuje również usługi dodatkowe, takie jak analiza stanu urządzeń, szkolenia i doradztwo.
 • Optymalizację działania i funkcji urządzeń poprzez aktualizacje oprogramowania, konfigurację i personalizację. Zebra OneCare oferuje również usługi zarządzania urządzeniami, takie jak monitorowanie, raportowanie i zdalne sterowanie.

Zebra OneCare to usługa, która pomaga Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, poprawić jakość obsługi klienta i zwiększyć konkurencyjność na rynku. Zebra OneCare to usługa, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, oferując różne poziomy i opcje usługi.

Ochrona urządzeń Zebra

Zebra OneCare chroni Twoje urządzenia przed uszkodzeniami fizycznymi, które mogą wyniknąć z codziennego użytkowania na magazynie, produkcji lub w terenie. Nie musisz martwić się o koszty naprawy lub wymiany urządzeń, gdyż Zebra OneCare pokrywa je w ramach usługi. Zebra OneCare oferuje trzy poziomy ochrony: Essential, Select i Premier. Każdy poziom zapewnia różny zakres i czas naprawy, a także możliwość wymiany urządzenia na nowe lub odnowione.

 • Poziom Essential: to podstawowy poziom ochrony, który obejmuje naprawę lub wymianę urządzenia w przypadku uszkodzenia spowodowanego normalnym zużyciem. Czas naprawy wynosi 3 dni robocze, a wymiana urządzenia jest możliwa tylko w przypadku braku części zamiennych. Poziom Essential jest dostępny dla wszystkich urządzeń Zebra.
 • Poziom Select: to średni poziom ochrony, który obejmuje naprawę lub wymianę urządzenia w przypadku uszkodzenia spowodowanego normalnym lub nadmiernym zużyciem, takim jak upadki, zalania, uderzenia, itp. Czas naprawy wynosi 1 dzień roboczy, a wymiana urządzenia jest możliwa na żądanie klienta. Poziom Select jest dostępny dla wybranych urządzeń Zebra.
 • Poziom Premier: to najwyższy poziom ochrony, który obejmuje naprawę lub wymianę urządzenia w przypadku uszkodzenia spowodowanego normalnym, nadmiernym lub przypadkowym zużyciem, takim jak pożar, kradzież, wandalizm, itp. Czas naprawy wynosi 1 dzień roboczy, a wymiana urządzenia jest gwarantowana. Poziom Premier jest dostępny dla wybranych urządzeń Zebra.

Wsparcie techniczne i naprawy urządzeń Zebra

Zebra OneCare zapewnia Ci wsparcie techniczne i naprawy urządzeń przez cały czas ich użytkowania. Zebra OneCare oferuje Ci dostęp do ekspertów technicznych, serwisu naprawczego i części zamiennych. Zebra OneCare oferuje również usługi dodatkowe, takie jak analiza stanu urządzeń, szkolenia i doradztwo.

 • Wsparcie techniczne: Zebra OneCare zapewnia Ci dostęp do ekspertów technicznych, którzy pomogą Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z działaniem i funkcjami urządzeń. Wsparcie techniczne jest dostępne przez telefon, e-mail lub chat. Wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
 • Serwis naprawczy: Zebra OneCare zapewnia Ci serwis naprawczy, który zajmie się naprawą lub wymianą Twojego uszkodzonego urządzenia. Serwis naprawczy jest dostępny w różnych lokalizacjach na całym świecie. Serwis naprawczy zapewnia Ci bezpłatny transport urządzenia do i z serwisu, a także śledzenie statusu naprawy online.
 • Części zamienne: Zebra OneCare zapewnia Ci dostęp do części zamiennych, które są niezbędne do naprawy lub wymiany Twojego urządzenia. Części zamienne są oryginalne i wysokiej jakości. Części zamienne są dostępne w magazynach Zebra lub u partnerów serwisowych.
 • Usługi dodatkowe: Zebra OneCare oferuje Ci usługi dodatkowe, które pomogą Ci utrzymać i poprawić stan i wydajność Twoich urządzeń. Usługi dodatkowe obejmują:
  • Analiza stanu urządzeń: Pozwala na wykrycie i zapobieganie potencjalnym problemom. Analiza stanu urządzeń obejmuje testy funkcjonalne, diagnostyczne i bezpieczeństwa.
  • Szkolenia: Pomogą Ci lepiej wykorzystywać i zarządzać Twoimi urządzeniami. Szkolenia obejmują instrukcje obsługi, konfiguracji i personalizacji urządzeń, a także najlepsze praktyki i wskazówki.
  • Doradztwo: Pomoże Ci optymalizować i rozwijać swoje rozwiązania oparte na urządzeniach Zebra. Doradztwo obejmuje analizę potrzeb, rekomendacje, planowanie i wdrożenie.

Optymalizacja działania i funkcji urządzeń Zebra

Usługa Zebra OneCare pomaga Ci optymalizować działanie i funkcje Twoich urządzeń poprzez aktualizacje oprogramowania, konfigurację i personalizację. Wsparcie oferuje również usługi zarządzania urządzeniami, takie jak monitorowanie, raportowanie i zdalne sterowanie.

 • Aktualizacje oprogramowania: Zapewnia Ci dostęp do aktualizacji oprogramowania, które są niezbędne do poprawy i zabezpieczenia działania Twoich urządzeń. Aktualizacje oprogramowania obejmują system operacyjny, sterowniki, aplikacje i firmware. Aktualizacje oprogramowania są dostępne online lub przez serwis naprawczy.
 • Konfiguracja i personalizacja: Zapewnia Ci możliwość konfiguracji i personalizacji Twoich urządzeń, aby lepiej dopasować je do Twoich potrzeb i preferencji. Konfiguracja i personalizacja obejmują ustawienia językowe, sieciowe, graficzne, dźwiękowe i inne. Konfiguracja i personalizacja są dostępne online lub przez serwis naprawczy.
 • Zarządzanie urządzeniami: Zapewnia usługi zarządzania urządzeniami, które pomogą monitorować i kontrolować Twoje urządzenia zdalnie. Zarządzanie urządzeniami obejmuje:
  • Monitorowanie: Pozwala monitorować stan i lokalizację Twoich urządzeń w czasie rzeczywistym. Monitorowanie pozwala sprawdzić poziom baterii, temperaturę, połączenie sieciowe, liczbę wydruków, liczbę skanowań i inne parametry.
  • Raportowanie: Generuje raporty, które pokazują historię i statystyki Twoich urządzeń. Raporty pozwolą analizować i oceniać wydajność i jakość pracy urządzeń, a także wykrywać i rozwiązywać problemy.
  • Zdalne sterowanie: Pozwala zdalnie sterować urządzeniami, aby wykonywać różne czynności, takie jak włączanie, wyłączanie, blokowanie, odblokowywanie, resetowanie, aktualizowanie, konfigurowanie i personalizowanie.

Podsumowanie: Zebra OneCare to usługa, która zapewnia kompleksowe wsparcie serwisowe dla urządzeń Zebra

Zebra OneCare to usługa, która pomaga:

 • Zabezpieczyć urządzenia przed uszkodzeniami fizycznymi, które mogą wpłynąć na ciągłość i jakość pracy na magazynie lub produkcji. Zebra OneCare oferuje trzy poziomy ochrony: Essential, Select i Premier, które dostosowują się do Twoich potrzeb i budżetu.
 • Utrzymać i naprawić urządzenia przez cały czas ich użytkowania. Wsparcie Zebra OneCare oferuje Ci dostęp do ekspertów technicznych, serwisu naprawczego i części zamiennych, a także usługi dodatkowe, takie jak analiza stanu urządzeń, szkolenia i doradztwo.
 • Poprawić i rozwijać działanie i funkcje Twoich urządzeń. Zebra OneCare oferuje aktualizacje oprogramowania, konfigurację i personalizację urządzeń, a także usługi zarządzania urządzeniami, takie jak monitorowanie, raportowanie i zdalne sterowanie.

Zebra OneCare to usługa, która pomaga Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, poprawić jakość obsługi klienta i zwiększyć konkurencyjność na rynku. Zebra OneCare to usługa, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, oferując różne poziomy i opcje usługi.