Chat with us, powered by LiveChat

Zebra ZD421

28 maja 2020

Potrzebujesz dobrej jakości i wyposażonej w nowoczesne funkcje drukarki, która może zapewnić płynną i bezbłędną pracę? W takiej sytuacji koniecznie sprawdź sprzęt do zadań specjalnych. Seria profesjonalnych drukarek Zebra to produkty, bazujące na ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży druku technicznego. Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o Twoim środowisku pracy oraz udziału w procesach roboczych. Funkcjonowanie 4-calowej drukarki biurkowej ZD421 wspomaga rozwój firmy.

Zebra ZD421 – dlaczego warto wybrać to urządzenie?

Drukarka została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy kontakt z tym urządzeniem był przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem w trakcie wykonywania firmowych obowiązków. Eksperci z branży druku technicznego zadbali o to, aby proces instalacji i konfiguracji oraz obsługa, pozostawały proste i gwarantowały błyskawiczną gotowość do pracy tego zaawansowanego technologicznie urządzenia. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, sprzęt świetnie sprawdzi się miejscach o ograniczonej ilości dostępnej przestrzeni, na przykład na biurku firmowym.

ZD421 – drukarka biurkowa przyszłości?

Zaawansowana technologicznie, 4-calowa drukarka biurkowa ZD421, gwarantuje szereg wymaganych przez Ciebie funkcji, niezawodność oraz elastyczność jej wykorzystania. Urządzenie wpisuje się w obecnie wyznaczane standardy, gwarantując swoją bezawaryjną pracę, która idzie w parze z konkurencyjną ceną. Seria to młodszy, bardziej zaawansowany technologicznie odpowiednik niezawodnej i popularnej od lat serii GK oraz ZD420. Ze względu na dbałość o spełnienie nowych potrzeb klientów biznesowych, proponowane drukarki biurkowe zostały wzbogacone o dodatkowe możliwości oraz gwarantują bezpieczeństwo, którego tak bardzo potrzebujesz. Z serią drukarek biurkowych ZD421 możesz oczekiwać więcej i wspiąć się na wyżyny możliwości Twojej firmy.

Funkcjonalność drukarek biurkowych marki Zebra z serii ZD421

Dostępne urządzenia, które wchodzą w skład zaawansowanej technologicznie serii ZD421, gwarantują prostą, intuicyjną obsługę i wydajną pracę. Nowe propozycje marki z ponad 50-letnim doświadczeniem proponuje nowe, zaawansowane funkcje, które wyróżniają się na tle konkurencyjnych propozycji. Przede wszystkim produkty tego typu charakteryzuje nowy, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na wydajną architekturę i możliwość instalacji na miejscu u użytkownika modułu, który posłuży do błyskawicznej komunikacji bezprzewodowej.

Drukarki 4-calowe Zebra są wyposażone w prowadnice i opcje obsługi nośników o nowej konstrukcji, co znacznie ułatwia codzienną pracę, nawet w przypadku eksploatacji na najwyższym poziomie. Ze względu na oferowaną elastyczność, możliwa pozostaje obsługa niemal każdego zastosowania, a dostępność wielu modeli, pozwala na dopasowanie konkretnego produktu do indywidualnych preferencji. Model drukarek Zebra ZD421 jest dostosowany do druku termotransferowego, termicznego oraz z powodzeniem sprawdzi się w sektorze ochrony zdrowia, czy w formie na wkład z taśmą barwiącą. Dzięki czemu świetnie poradzi sobie w wielu różnorodnych zastosowaniach.

Drukarki ZD421 – gotowe na wiele lat wydajnego druku

Model urządzenia ZD421 został zaprojektowany z myślą o aktualnych potrzebach oraz ewentualnych zmianach, jakie zostaną wprowadzone w różnych gałęziach przemysłu ze względu na postęp technologiczny, którego jesteśmy świadkami. Sprzęt charakteryzujący się innowacyjną architekturą, został przystosowany do obsługu druku przyszłości. Parametry drukarki pozwalają na osiągnięcie o 30% większej mocy niż seria ZD420 oraz 700% szybkości sprzętu z serii GK. Wśród istotnych cech drukarek z serii ZD421 warto wymienić system operacyjny i oprogramowanie. Mowa o rozwiązaniach Print DNA, obsługiwanych przez system Link-OS. Bezpieczeństwo sprzętu gwarantuje PrintSecure, a pamięć Flash oraz SDRAM wynoszą odpowiednią 512 i 256 MG.

Polecane